FTTH (fiber Studenej spojenie nástroj power meter vizuálne poruchy locator vlákniny sekáčik optického vlákna nástroj súpravy doprava zadarmo

Nový produkt

Skladom

€44.48

FTTH (fiber Studenej spojenie nástroj power meter vizuálne poruchy locator vlákniny sekáčik optického vlákna nástroj súpravy

Za poštovné a bezpečnosti. Všetky batérie nie je možné odoslať. Je mi to veľmi ľúto Optický Tool Kit Balenie Zoznam аптечка

1 vlákniny tool bag

2 fiber power meter

3

vlákno sekáčik

4

1mw vizuálne poruchy locator

5 Hexagon veľké stierky

6

dual port cfs-2 vlákniny striptérka

7 squeece fliaš alkoholu

8 príručka bary,pevnej dĺžky ontrol

Obrázky

Internation objednávky kupujúci je zodpovedný za všetky príslušné dovozné clá a miestnych daní. Prosím, overte u colné skôr, než uskutočníte nákup. Poštovné a balné som odosielame do 3 pracovných dní po obdržaní platby. Každá položka je balená pozorne, a uistite sa, že sa to dostane k vám, v pôvodnom stave. Loď na svete trvá asi 16-28 pracovných dní s sledovacie číslo pre free. Budeme loď tejto položky HONGKONG POST,Zvyčajne to trvá asi 15 až 30 dní Určenia ,tiež sme si túto loď položka EMS, DGM,PSR,CPAP na wordwide.Samozrejme ,môžeme byť v súlade zákazníka, loď tovaru inými spôsobmi,ale nákladnej by mali byť hradené zákazníkom .

Odoslať a Vrátenie rozsah : Ak by ste nemali prijímať zásielky za 35 dní alebo dostanete chybné položky alebo nesprávnu položku, pls kontaktujte ma cez e-mail služby, a sľubujem, že akonáhle situácia je potvrdené, budeme odoslať alebo vrátenie peňazí vás. To je zákazníci zodpovednosť platiť pre Návrat poštovné poplatok za žiadnych okolností. A nebudeme akceptovať vrátenie aplikácie, keď to je za 14 dní po obdržaní zásielky. A pls zaručiť, že návrat položky by mali byť na pôvodnom stave. Kontaktujte Ma Našej spoločnosti je profesionálny manufaktúry v optických vlákien, zariadení viac ako sedem rokov,sme presvedčení, naše produkty uspokoja u. Budem tu na riešenie vašich problémov,tak vitajte a kontaktujte ma kedykoľvek. A sľubujem, budem odpovieme vám do 24 pracovných pracovných hodín. Naším cieľom je uspokojiť vás ako zákazníka a na oplátku udržiavať naša vynikajúca povesť.

Štítky: Vlákna, prepínač fibra priemyselné, fusion splicer, gpon router, optické vlákna tool kit, hladký hojdačka, ftth nástroj, UPC, aua vlákniny sekáčik, ftth tlačidla okno.

miesto pôvodu Čína
Názov produktu Optický tool kit
Číslo Modelu FTTH studenej kit nástroj
Platné vlákno tool kit
Názov Značky ZHWCOMM

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

FTTH (fiber Studenej spojenie nástroj power meter vizuálne poruchy locator vlákniny sekáčik optického vlákna nástroj súpravy doprava zadarmo

FTTH (fiber Studenej spojenie nástroj power meter vizuálne poruchy locator vlákniny sekáčik optického vlákna nástroj súpravy doprava zadarmo

Súvisiace produkty

Prosím Poznámka: 1.Dobrý deň, na to, aby bola kompatibilná s vaším prepínače. Povedzte nám, prosím, váš prístroj značky, ako napríklad Cisco, MikroTik, Vďaka! 2.OEM a ODM, prosím, kontaktujte nás ,sme továrne najlepšie ceny pre vás. Môj WhatsApp alebo Wechat je +8615013517543 Detaily Produktu: Cisco Skutočnú: GLC-LH-SM Dodávateľa Meno: Go-Fibereasy Forme Typ: SFP Vysielača

€11.53

FTTH ESC250D Single-Mode Optického SC/APC Rýchly Rýchlo Oblasti Montáž Konektor Funkcie: 1. FTTH projektu použiteľné 2. Pole inštalovateľných 3. Vložiť strata menej ako 0,3 dB 4. Kov V-tvar dutiny v práci aj vo vysokých a nízkych teplotách 5. Inštalácia menej než 1 minút 6. Spoľahlivé a vynikajúci optický

€62.57

vezmite prosím na vedomie: Predvolený s 1pcs 1310nm strane Vlákniny modul a 1pcs 1550nmB bočné, 2ks 1550nm B Strane alebo 2ks 1310nm strane môže byť podľa požiadavky. Fast Ethernet Switch 10/100Base-Tx, aby 100Base-FX Prepínač Vlákniny Fast Ethernetový Switch je Ethernetový Vlákniny Spínač, ktorý je špeciálne určený pre monitorovanie siete. Má 4

€6.51

100KS páska vlákniny 12 core jeden keramické vlákna teplom zmraštiteľná hadica ochrany rukáv

€8.24

UPOZORNENIE: 1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď. Cena tu n sz zahŕňa určenia poplatok kupujúceho strane. 2.Dôležité!!! Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo, po zadaní objednávky. 3.Krajiny ako Brazília, Mexiko: E-paketové a Čína Príspevok môže byť doba dodania okolo 20-90 dní. Popis: Rýchla

€70.07

Funkcie: Umožňuje jednoduché mid-span prístup k optických vlákien vo voľných buffer rúry Prístup trubice veľkostiach od 1.9 mm do 3,0 mm Holení presné otvorení, aby sa zabránilo vlákniny škody Veľkosti kanálov ľahko určiť trubice veľkosť Blokovací mechanizmus zabezpečuje nástroj zostanú zatvorené cez celú holenie prevádzky Vyrobené

€86.56

Furukawa Vlákniny Sekáčik Čepeľ pre Fitel Vlákniny Sekáčik S321/S323/S324/S325 Sekáčik Optického vlákna rezacie Čepele noža

€18.96

Račňový systém otáčania PVC Rúry Rezačka/ Hadice Fréza Dual Farby Rukoväte rezného Nástroja Popis: Ak hľadáte spoľahlivý rúry rezný nástroj, toto je vaša najlepšia voľba. Toto potrubie fréza je vynikajúci rezný nástroj. Má sharping čepeľ, ktorá dobre rezanie a strihanie. Je vysokej kvality a prenosné, veľmi praktické pre domov alebo priemyselnej

€6.33

Kožené kliešte popis produktu: 1, kompaktný dizajn, pevná a odolná. 2, peelable kábel kože a pevnej dĺžky stripping. 3, s dĺžkou polohy, jednoduchý na obsluhu. 4, malé rozmery, ľahko sa prenáša. 5 rozsah pôsobnosti: 3 mm * 2 mm 1-2 jadro, plastové alebo kovové vystužené jadro optického kábla. 6, dĺžka cca 110 MM, vrátane balenia váha: 0.17 KG. Tri-port kliešte popis

€10.63

OTDR SC Adaptér pre TriBrer AOR500/AOR500S,Grandway FHO5000, ShinewayTech S20, DVP/RUIYAN/DEVISER AE2300/3100/4000

€8.24

Prehľad Gigabit Ethernet Media Konvertory s externým zdrojom napájania sú určené na prenos a prijímanie 10/100/1000Mbps dát cez optické vlákno. Elektrické rozhranie bude Automatické Vyjednávanie na 100Mbps alebo 1000Mbps Ethernet rýchlosť bez akýchkoľvek úprav. Optické rozhranie pôsobí na 1000Mbps Ethernet rýchlosť. Oba sú šetrné k životnému kalená na prevádzku

€28.19

Nové OR23B FTTH CATV Vysokej Úrovni Optický Prijímač S AGC Converter SC APC Konektor Mini Mode With Palcový RF 2 Výstup Špeciálne Predaj OR23B FTTB Vysokej Úrovni Optický Prijímač 1 opis Produktu OR23B FTTB optický prijímač je špeciálne navrhnutý pre CATV FTTH siete. Jeho hlavnou výhodou je nízka spotreba, AGC optické konštantnej úrovni výstupu, malý Objem a

€14.66

Prenosné Optické Vlákna Identifikátor Live Optických Identifikátor Funkcie: * Uviesť signál smer a silu v vlákniny * Uviesť signál prítomnosti alebo neprítomnosti(Live alebo dark fiber) * Efektívne identifikuje smer dopravy a frekvencie tónov (270Hz, 1KHz, 2KHz) s zvukové upozornenie * Zobrazuje relatívnu jadro power * Nie je potrebné

€89.86

Prehľad Produktu S použitím medzinárodných pokročilé optické vlákna prenosovej techniky, 2-kanálový optický zvukový vysielač môže prenášať 2-kanálové audio signály synchrónne a high-kvalitatívne bez skreslenia v reálnom čase. High-kvalitné efekt prináša full-nekomprimované digitálne prenosové technológie môže splniť požiadavky

€21.25

8 Audio Nad FC optický Extender Vysielač a Prijímač, Pre Audio interkom broadcast system (Tx/Rx) Kit, pracovná vzdialenosť až do 20 km Vysoká Kvalita, Resonsibly ceny, Rýchle dodanie Popis v JL-8A0D-RCA podporuje 8 kanálov Zvuku cez jeden single-mode optického s FC/FC v rovnakom smere (jedna cesta), pracovná vzdialenosť až do 20 km, to je tiež kompatibilné

€104.41

SC APC PLC 1X8 FTTH Vloženie typ Optický Splitter SC kazeta-typ optický splitter Funkcie *Vynikajúce Mechanické,Malé Rozmery *Vysoká Spoľahlivosť *Nízka vloženie Straty a nízky Polarizácia Závislé strata *Vysoká kanál počíta *Vynikajúce ekologickú Stabilitu a Široko Používané Aplikácie *FTTx Nasadenia(GPON/BPON/EPON) *Káblovej

€4.29

10 Ks SC UPC na SC UPC Simplex 2.0 mm 3.0 mm PVC Single Mode Fiber Patch Kábel jumper vlákniny patch kábel fibra optica ftth fttb modname=snímky a cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

€10.72

Doprava Zadarmo Optický Striptérka 45-162 45-163 45-165 Koaxiálny Kábel Striptérka 45-162 sa používa pre vnútorné kábel s priemerom 0-3.2 mm, 45-163 pre 3.2-5.6 mm, 45-165 pre 4.8-7.9 mm

€7.87

POZNÁMKA: Pretože to je z druhej ruky onú exkluzivitu, to nie je tak nové, a nie ako čistý, ako nový. nižšie foto je nový model obrázok, a to len ako odkaz. Ale budeme sľub kvalita je dobrá, a to môže fungovať dobre. Ak potrebujete Rekonštrukciu alebo Úplne nové modely, prosím, láskavo kontaktujte nás, my vám skontrolovať cena pre vás. ďakujem vám veľmi

€36.83

1. Prepojenie štruktúra, dizajn a vybavenie, konektor pre pripojenie vyhradené micro-ohyb na zostávajú nezmenené; 2. Dvojité V groove štruktúra, dizajn, vysoká stabilita a spoľahlivosť vlákniny spojenie; 3. Základné štruktúry: prijať normálne zatvorené flexibilné zamykanie štruktúra, vynikajúci optický výkon; 4. Aplikuje do 2,0 mm x 3.0 mm a 2,0 mm × 1.6 mm drop kábel;

€61.42

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 Vonkajšie Obrnené optický Patch Viesť nepremokavé LC-LC SC-SC, FC-FC 2 core Singlemode FTTA brnenie jumper SM DX OD= 3.0-3.3 mm ​ Pic Zobraziť:

€12.46

10PCS/veľa 200 ML Únik dôkaz alkoholu čerpadla vlákniny čistenie stavebné náradie fliaš alkoholu alkohol nádrž, FTTH čisté fľaše alkoholu Charakteristické vlastnosti produktu: Každá fľaša je praktická, odolná, vysoko kvalitné fľašu alkoholu Fľašu top je tradičné normy nerezová oceľ konkávne čerpadlo, vhodné pre bavlna, utrite atď. -

€12.04

LC Mužov -FC žena LC -FC negatívne príruby spojka Optický Adaptér Optický Adaptér konektor

€8.16

Popis Výrobku: MPO/MTP patch kábel je multi-vlákna jumper, ktorý sa používa pri vysokej hustote vlákien sietí. Je špeciálne navrhnutý pre fast ethernet, data center, fiber channel a gigabit ethernet aplikácie. MTP /MPO batožinového priestoru kábel, cenovo výhodnú alternatívu pre časovo náročné oblasti ukončenia, je určená pre high-density vlákniny opráv

€21.35

Top