FTTH (fiber Studenej spojenie nástroj power meter vizuálne poruchy locator vlákniny sekáčik optického vlákna nástroj súpravy doprava zadarmo

Nový produkt

Skladom

€44.48

FTTH (fiber Studenej spojenie nástroj power meter vizuálne poruchy locator vlákniny sekáčik optického vlákna nástroj súpravy

Za poštovné a bezpečnosti. Všetky batérie nie je možné odoslať. Je mi to veľmi ľúto Optický Tool Kit Balenie Zoznam аптечка

1 vlákniny tool bag

2 fiber power meter

3

vlákno sekáčik

4

1mw vizuálne poruchy locator

5 Hexagon veľké stierky

6

dual port cfs-2 vlákniny striptérka

7 squeece fliaš alkoholu

8 príručka bary,pevnej dĺžky ontrol

Obrázky

Internation objednávky kupujúci je zodpovedný za všetky príslušné dovozné clá a miestnych daní. Prosím, overte u colné skôr, než uskutočníte nákup. Poštovné a balné som odosielame do 3 pracovných dní po obdržaní platby. Každá položka je balená pozorne, a uistite sa, že sa to dostane k vám, v pôvodnom stave. Loď na svete trvá asi 16-28 pracovných dní s sledovacie číslo pre free. Budeme loď tejto položky HONGKONG POST,Zvyčajne to trvá asi 15 až 30 dní Určenia ,tiež sme si túto loď položka EMS, DGM,PSR,CPAP na wordwide.Samozrejme ,môžeme byť v súlade zákazníka, loď tovaru inými spôsobmi,ale nákladnej by mali byť hradené zákazníkom .

Odoslať a Vrátenie rozsah : Ak by ste nemali prijímať zásielky za 35 dní alebo dostanete chybné položky alebo nesprávnu položku, pls kontaktujte ma cez e-mail služby, a sľubujem, že akonáhle situácia je potvrdené, budeme odoslať alebo vrátenie peňazí vás. To je zákazníci zodpovednosť platiť pre Návrat poštovné poplatok za žiadnych okolností. A nebudeme akceptovať vrátenie aplikácie, keď to je za 14 dní po obdržaní zásielky. A pls zaručiť, že návrat položky by mali byť na pôvodnom stave. Kontaktujte Ma Našej spoločnosti je profesionálny manufaktúry v optických vlákien, zariadení viac ako sedem rokov,sme presvedčení, naše produkty uspokoja u. Budem tu na riešenie vašich problémov,tak vitajte a kontaktujte ma kedykoľvek. A sľubujem, budem odpovieme vám do 24 pracovných pracovných hodín. Naším cieľom je uspokojiť vás ako zákazníka a na oplátku udržiavať naša vynikajúca povesť.

Štítky: Vlákna, prepínač fibra priemyselné, fusion splicer, gpon router, optické vlákna tool kit, hladký hojdačka, ftth nástroj, UPC, aua vlákniny sekáčik, ftth tlačidla okno.

miesto pôvodu Čína
Názov produktu Optický tool kit
Číslo Modelu FTTH studenej kit nástroj
Platné vlákno tool kit
Názov Značky ZHWCOMM

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

FTTH (fiber Studenej spojenie nástroj power meter vizuálne poruchy locator vlákniny sekáčik optického vlákna nástroj súpravy doprava zadarmo

FTTH (fiber Studenej spojenie nástroj power meter vizuálne poruchy locator vlákniny sekáčik optického vlákna nástroj súpravy doprava zadarmo

Súvisiace produkty

1000pcs/veľa Fusion Ochrany Spájať Rukávy 60 mm s Dvoma Kolíkmi pre drop kábel Zmršťovacej Trubice Optický Taveniny Trubice optický rukáv Vlastnosti: na Jednej holed (pre-zmenšiť) Jasné, rukáv dizajn Hladký nerez posilnenie členských Tesnenie štruktúry vhodné pre teploty Predĺžiť líniové dĺžky Nízke zmršťovacia teplota Vopred nainštalované z nehrdzavejúcej

€16.49

FTTH 4 Jadro Optického Ukončenie Box 4 port optického vlákna rozvádzačové FTTX Optický Box Splitter Box Podrobný Popis Produktu 4 Základné Vonkajšie Optické Terminálové okno so zámkom, IP65 Nepremokavé Ochranu proti UV žiareniu Rýchle Detail: 1. PC použitý materiál zabezpečuje tela a silné svetlo. 2. Úroveň ochrany: IP65. 3. Vody-dôkaz

€4.53

Email:[email protected] Skype:e_link60 Upozornenie: Pls vybrať UPS, DHL, Fedex TNT...ak to vyžaduje naliehavá situácia. Cez Pozdĺžne Kábel Plášť Rezačka,Obrnené Vonkajší Kábel Rezačka - Používa unilateralism ratchet koliesko na prevádzku,tak, že prvé vyzliekol kábel má symetriu otvory na oboch stranách,ako vieme,Bočné optického

€77.41

Elektródy Pre FITEL S178/S178 V2/S153A/S123C-A/B/S123M/M4/M8 Fsuion Splicer Popis Produktu To je jeden pár FITEL fusion splicer elektródy. 100% ZBRUSU NOVÝ ,Vyrobený v Číne Použitie život pre spájať vyše 3000 K dispozícii pre FITEL S178A/S178 V2/S153A/S123C-A/B/S123M/M4/M8 Fusion Splicer Packlist: 1 pár * FITEL S178A Elektródy

€7.83

E27 Optický Náhradné Elektródy pre INNO IFS-10 Vlákniny Fusion Spájať elektródy prút Meno: Elektrickým oblúkom elektródou rod Model: E27 Pôvodu: Čína Vypúšťanie krát:> 4000 Strata: Skutočné Južná Kórea dováža sľub ľahko sľub Elektrickým oblúkom elektródou rod ktoré sa Vzťahujú na: IFS-10 IFS-09 IFS-15A 15H

€17.31

Prosím, zanechajte nám správu o tom, ktoré značku váš prepínač je kompatibilný. Pošleme kompatibilné SFP moduly, ako svoju požiadavku. 1. Rýchlosť prenosu dát:1.25 Gb/s 2. Prenosová Vzdialenosť:3 KM/20KM/40KM/80KM/120KM(na 9/125µm SMF Optický Patch Kábel) 3. Wave Dĺžka: 1310nm/1490nm/1550nm 4. Vlákno Typ: Single Mode jednovláknová (SMF) 5.

€12.79

múdry(@)firstfiber.kn FirstFiber.cn Obchod ponúka rôzne 1xN a 2xN PLC Cassete štiepačky, vrátane 1x2, 1x4, 1x8, 1x16,1x32, 1x64 Cassete typu PLC splitter a 2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32, 2x64 Cassete typu PLC štiepačky. Funkcie • Dobrý jednotnosť a nízke insertion loss • Nízka Polarizácia Závislé Strata • Výborné Mechanické •

€18.96

8 Audio Nad FC optický Extender Vysielač a Prijímač, Pre Audio interkom broadcast system (Tx/Rx) Kit, pracovná vzdialenosť až do 20 km Vysoká Kvalita, Resonsibly ceny, Rýchle dodanie Popis v JL-8A0D-RCA podporuje 8 kanálov Zvuku cez jeden single-mode optického s FC/FC v rovnakom smere (jedna cesta), pracovná vzdialenosť až do 20 km, to je tiež kompatibilné

€104.41

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 UPOZORNENIE: 2.0 mm 3.0 mm kábel bude odoslaný sa Náhodne. Nový Produkt OM5 Patchcords duplex optický kábel SC-SC, LC-LC LC-SC, FC-FC ST-ST LC-ST konektor ftth jumper ​ Funkcie: -Telcordia je GR-326-Core, IEC Štandard -RoHS Normy -Nízka

€21.27

10 Ks SC UPC na SC UPC Simplex 2.0 mm 3.0 mm PVC Single Mode Fiber Patch Kábel jumper vlákniny patch kábel fibra optica ftth fttb modname=snímky a cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

€10.72

Detaily Produktu: Rozmery: 245*170*95(mm) Pred Y ou Kúpiť 1: Všetky výrobky predávané spoločnosťou sú skutočné, doručené priamo od výrobcu skladu, určite vám umožnia kúpiť istí. 2: Na účely tohto obchodu: dodržiavať princíp kvalita prvý, služba prvý, prvý zákazník, a snažiť slúžiť s najlepšie produkty, najlepšiu cenu

€11.26

Doprava Zadarmo Optický Striptérka 45-162 45-163 45-165 Koaxiálny Kábel Striptérka 45-162 sa používa pre vnútorné kábel s priemerom 0-3.2 mm, 45-163 pre 3.2-5.6 mm, 45-165 pre 4.8-7.9 mm

€7.87

POZNÁMKA: Pretože to je z druhej ruky onú exkluzivitu, to nie je tak nové, a nie ako čistý, ako nový. nižšie foto je nový model obrázok, a to len ako odkaz. Ale budeme sľub kvalita je dobrá, a to môže fungovať dobre. Ak potrebujete Rekonštrukciu alebo Úplne nové modely, prosím, láskavo kontaktujte nás, my vám skontrolovať cena pre vás. ďakujem vám veľmi

€36.83

1. Prepojenie štruktúra, dizajn a vybavenie, konektor pre pripojenie vyhradené micro-ohyb na zostávajú nezmenené; 2. Dvojité V groove štruktúra, dizajn, vysoká stabilita a spoľahlivosť vlákniny spojenie; 3. Základné štruktúry: prijať normálne zatvorené flexibilné zamykanie štruktúra, vynikajúci optický výkon; 4. Aplikuje do 2,0 mm x 3.0 mm a 2,0 mm × 1.6 mm drop kábel;

€61.42

10PCS/veľa 200 ML Únik dôkaz alkoholu čerpadla vlákniny čistenie stavebné náradie fliaš alkoholu alkohol nádrž, FTTH čisté fľaše alkoholu Charakteristické vlastnosti produktu: Každá fľaša je praktická, odolná, vysoko kvalitné fľašu alkoholu Fľašu top je tradičné normy nerezová oceľ konkávne čerpadlo, vhodné pre bavlna, utrite atď. -

€12.04

RY3200A Optické Power Meter Vzhľadom na domácu leteckú prepravu spoločnosť istotu, že batéria teraz umožní na loď, takže prístroj odošle bez batérie, prosím, láskavo na vedomie. Popis: RY3200A prenosné optické power meter je kompaktný a ľahký-k-použitie testovací nástroj pre optické vlákna siete, ktoré môžu byť použité pre absolútnu optické

€31.66

25Meters Žena MPO/MTP-MPO Žena APC Single-mode OS1 12 Prameňov Vlákien Optického Kábla pre QSFP+LR Modul Metóda B Žltá pls druh poznamenať, budeme používať Samica konektor a Spôsob line objednávku. Poznámka: Dĺžka a konektor je prispôsobiteľné, pls, neváhajte ma kontaktovať pre cenovú ponuku. Objednávanie: Optický konektor : LC,ST, FC,

€86.56

Popis Výrobku: MPO/MTP patch kábel je multi-vlákna jumper, ktorý sa používa pri vysokej hustote vlákien sietí. Je špeciálne navrhnutý pre fast ethernet, data center, fiber channel a gigabit ethernet aplikácie. MTP /MPO batožinového priestoru kábel, cenovo výhodnú alternatívu pre časovo náročné oblasti ukončenia, je určená pre high-density vlákniny opráv

€21.35

Thundeal Ethernet LAN Sieťový Kábel Tester Pôvodné Cat5 Cat6 RJ11 RJ45 Detektor Telefónny Drôt Tracker Tracer Toner Line Vyhľadávanie Tento nástroj je multi-funkčné prenosné kábel testovací nástroj. Má široké uplatnenie, s posilnené typy káblov a viaceré funkcie.Je potrebné testovanie nástroj pre telekomunikačné inžinierstva, elektroinštalácie inžinierske

€14.43

Top