Sumitomo T-81C Z1C T600C T-71M Q101 T-71C T-55 Optického Vlákna Fusion Splicer sieťový Adaptér, Batériu, nabíjačku ADC-1430Z ADC-1430S

Nový produkt

Skladom

€28.85

Sumitomo 71C / 81C / 600C / 400S Optického Vlákna Fusion Splicer Napájací Adaptér VÝSTUP:14V--5.71 A

Štítky: laserom rezané šatky, optické splicer, optický splicer, vlákno stroj fusion, Vlákna, konektor sumitomo, sumitomo, digitálny fólie tlačiareň, inno, stanica yihua.

Názov Značky VIJEI

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Sumitomo T-81C Z1C T600C T-71M Q101 T-71C T-55 Optického Vlákna Fusion Splicer sieťový Adaptér, Batériu, nabíjačku ADC-1430Z ADC-1430S

Sumitomo T-81C Z1C T600C T-71M Q101 T-71C T-55 Optického Vlákna Fusion Splicer sieťový Adaptér, Batériu, nabíjačku ADC-1430Z ADC-1430S

Súvisiace produkty

FTTH ESC250D Single-Mode Optického SC/APC Rýchly Rýchlo Oblasti Montáž Konektor Funkcie: 1. FTTH projektu použiteľné 2. Pole inštalovateľných 3. Vložiť strata menej ako 0,3 dB 4. Kov V-tvar dutiny v práci aj vo vysokých a nízkych teplotách 5. Inštalácia menej než 1 minút 6. Spoľahlivé a vynikajúci optický

€62.57

: Funkcie 1. Je založený na jedinečných box-budovanie kliešte technológie. 2. Presné kovové zliatiny komponenty s co-axial samostatne centrovanie, skvelé a trvanlivé optické majetku. 3. Axiálne pevnú montáž optických vlákien, obmedzenie výkonnosti degradáciou v dôsledku straty v zodpovedajúce gél. 4. Nepretržitú montáž a spojovacie

€15.66

Email:[email protected] Skype:e_link60 Upozornenie: Pls vybrať UPS, DHL, Fedex TNT...ak to vyžaduje naliehavá situácia. Cez Pozdĺžne Kábel Plášť Rezačka,Obrnené Vonkajší Kábel Rezačka - Používa unilateralism ratchet koliesko na prevádzku,tak, že prvé vyzliekol kábel má symetriu otvory na oboch stranách,ako vieme,Bočné optického

€77.41

ručné TL-510 Optický Power Meter s FC SC (ST LC ) konektor TL510 laser napájanie merač optického tester doprava Zadarmo Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách! Ak máte akékoľvek otázky po obdržaní tovaru, alebo máte

€29.64

Prosím, zanechajte nám správu o tom, ktoré značku váš prepínač je kompatibilný. Pošleme kompatibilné SFP moduly, ako svoju požiadavku. 1. Rýchlosť prenosu dát:1.25 Gb/s 2. Prenosová Vzdialenosť:3 KM/20KM/40KM/80KM/120KM(na 9/125µm SMF Optický Patch Kábel) 3. Wave Dĺžka: 1310nm/1490nm/1550nm 4. Vlákno Typ: Single Mode jednovláknová (SMF) 5.

€12.79

Nové OR23B FTTH CATV Vysokej Úrovni Optický Prijímač S AGC Converter SC APC Konektor Mini Mode With Palcový RF 2 Výstup Špeciálne Predaj OR23B FTTB Vysokej Úrovni Optický Prijímač 1 opis Produktu OR23B FTTB optický prijímač je špeciálne navrhnutý pre CATV FTTH siete. Jeho hlavnou výhodou je nízka spotreba, AGC optické konštantnej úrovni výstupu, malý Objem a

€14.66

Množstvo:1 KS / veľa a úrovni minimálne 19,5 KG/5 ks Stav: Úplne Nový ROHS - 100% zbrusu Nový a Kvalitný. - 100% dobrý balík a rýchle dodanie. - 100% kvality Pôvodné priame dodávky. Materiál:1,2 mm z ocele valcované za studena list Veľkosť: 482*250*1U 19 palcový štandardný rám typ optického svorkovnica, telecom trieda Produktu názov

€16.31

múdry(@)firstfiber.kn FirstFiber.cn Obchod ponúka rôzne 1xN a 2xN PLC Cassete štiepačky, vrátane 1x2, 1x4, 1x8, 1x16,1x32, 1x64 Cassete typu PLC splitter a 2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32, 2x64 Cassete typu PLC štiepačky. Funkcie • Dobrý jednotnosť a nízke insertion loss • Nízka Polarizácia Závislé Strata • Výborné Mechanické •

€18.96

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 UPOZORNENIE: 2.0 mm 3.0 mm kábel bude odoslaný sa Náhodne. Nový Produkt OM5 Patchcords duplex optický kábel SC-SC, LC-LC LC-SC, FC-FC ST-ST LC-ST konektor ftth jumper ​ Funkcie: -Telcordia je GR-326-Core, IEC Štandard -RoHS Normy -Nízka

€21.27

10 Ks SC UPC na SC UPC Simplex 2.0 mm 3.0 mm PVC Single Mode Fiber Patch Kábel jumper vlákniny patch kábel fibra optica ftth fttb modname=snímky a cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

€10.72

Detaily Produktu: Rozmery: 245*170*95(mm) Pred Y ou Kúpiť 1: Všetky výrobky predávané spoločnosťou sú skutočné, doručené priamo od výrobcu skladu, určite vám umožnia kúpiť istí. 2: Na účely tohto obchodu: dodržiavať princíp kvalita prvý, služba prvý, prvý zákazník, a snažiť slúžiť s najlepšie produkty, najlepšiu cenu

€11.26

Doprava Zadarmo Optický Striptérka 45-162 45-163 45-165 Koaxiálny Kábel Striptérka 45-162 sa používa pre vnútorné kábel s priemerom 0-3.2 mm, 45-163 pre 3.2-5.6 mm, 45-165 pre 4.8-7.9 mm

€7.87

POZNÁMKA: Pretože to je z druhej ruky onú exkluzivitu, to nie je tak nové, a nie ako čistý, ako nový. nižšie foto je nový model obrázok, a to len ako odkaz. Ale budeme sľub kvalita je dobrá, a to môže fungovať dobre. Ak potrebujete Rekonštrukciu alebo Úplne nové modely, prosím, láskavo kontaktujte nás, my vám skontrolovať cena pre vás. ďakujem vám veľmi

€36.83

10PCS/veľa 200 ML Únik dôkaz alkoholu čerpadla vlákniny čistenie stavebné náradie fliaš alkoholu alkohol nádrž, FTTH čisté fľaše alkoholu Charakteristické vlastnosti produktu: Každá fľaša je praktická, odolná, vysoko kvalitné fľašu alkoholu Fľašu top je tradičné normy nerezová oceľ konkávne čerpadlo, vhodné pre bavlna, utrite atď. -

€12.04

3 Pár HTB-GS-03/B Gigabit Optických Médií Converter 1000Mbps Jednom Režime jednovláknová SC Port Externého Napájania Funkcie: Poskytnúť jeden SC fiber konektora a jeden UTP konektor je Plne v Súlade s IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3u 100Base-FX,IEEE802.3z 1000Base-FX Standard. Auto-detekcia half/full duplex režim prenosu pre Tx port Auto-rokovanie 10/100/1000Mbps

€47.61

RY3200A Optické Power Meter Vzhľadom na domácu leteckú prepravu spoločnosť istotu, že batéria teraz umožní na loď, takže prístroj odošle bez batérie, prosím, láskavo na vedomie. Popis: RY3200A prenosné optické power meter je kompaktný a ľahký-k-použitie testovací nástroj pre optické vlákna siete, ktoré môžu byť použité pre absolútnu optické

€31.66

2-CH Obojsmerný RCA audio +RS485/232 Dát cez fiber converter, Description 2-CH Obojsmerné Audio (RCA) +RS485/232 údaje Fiber Converter, podpora obojsmerný 2 kanály Audio (RCA) a 1 kanály RS485/232 Dát cez jeden single-mode optického pracovná vzdialenosť až do 20 km. To môže byť prenášané v reálnom čase, synchronizácia, bez skreslenia. Prijať všetky-nekomprimované

€69.25

Pôvodné Hua wei EG8141A5 Gpon Ont onú exkluzivitu 1GE+3FE+WiFi modem s angličtinou softvér Model Gpon Optické rozhranie SC/UPC rozhranie Trieda B+ UNI 1POTS+1GE+3FE+2.4 G Wi-Fi WiFi štandard 2.4 GHz: 2 x 2 MIMO 802.11 b/g/n Zisk antény 5dBi Rozmery(Šírka×Hĺbka×Výška) 30 mm x

€24.73

25Meters Žena MPO/MTP-MPO Žena APC Single-mode OS1 12 Prameňov Vlákien Optického Kábla pre QSFP+LR Modul Metóda B Žltá pls druh poznamenať, budeme používať Samica konektor a Spôsob line objednávku. Poznámka: Dĺžka a konektor je prispôsobiteľné, pls, neváhajte ma kontaktovať pre cenovú ponuku. Objednávanie: Optický konektor : LC,ST, FC,

€86.56

LC Mužov -FC žena LC -FC negatívne príruby spojka Optický Adaptér Optický Adaptér konektor

€8.16

Popis Výrobku: MPO/MTP patch kábel je multi-vlákna jumper, ktorý sa používa pri vysokej hustote vlákien sietí. Je špeciálne navrhnutý pre fast ethernet, data center, fiber channel a gigabit ethernet aplikácie. MTP /MPO batožinového priestoru kábel, cenovo výhodnú alternatívu pre časovo náročné oblasti ukončenia, je určená pre high-density vlákniny opráv

€21.35

Top